Family Outdoor pokračuje!

glass-3301200_192024. 6. 2018, 16,00 hod., Šport Bar Brehy

Prázdniny síce ešte nezačali, ale letné počasie už dávno kraľuje, a tak sme pre Vás namiešali ďalší osviežujúci „nápoj“ oddychu, zábavy, priateľstiev a čerstvého vzduchu. Ochutnať z neho bude možné už v nedeľu 24. júna 2018 od 16,00 v areáli Šport Bar Brehy. Ak teda ešte nemáte plány na nedeľné poobedie, pridajte sa k nám a ďalším rodinám. Stretneme sa v príjemnom prostredí s dostatočným priestorom na hry či voľné „vybehanie sa“. K dispozícii budeme mať gril so všetkou potrebnou výbavou (taniere, servítky), takže je už len na vás, čo si z domácich zásob prinesiete a pripravíte priamo na mieste. Vďaka prevádzke Šport Bar Brehy si budete môcť kúpiť aj chladené nápoje či ľadové osvieženie v podobe nanukov! My sa už tešíme, a čo vy?

Budeme radi, ak nám o svojej plánovanej účasti dáte vedieť vyplnením formuláru. Vaši známi už o podujatí vedia? Pozvite ich!

Na záver ešte ponúkame ďalšiu zaujímavú akciu na tento víkend – v sobotu 23. 6. od 15, 30 bude v Kláštore Premenenia Pána v Sampore premietanie slovenského kresťanského animovaného seriálu Koraland. Znie to lákavo, no nie?

 

Posted in Nezaradené.