Podnikateľsko-rodinný Family Club

web text14. október 2018, 10,30, Penzión Semmelrock.

„Bez práce nie sú koláče“, vravievali naše babky a mali veru pravdu. Práca je nevyhnutná k zabezpečeniu základných životných potrieb a snáď aj nejakého toho bonusu. Avšak život nie je iba o práci, ale aj o vzťahoch, o rodine. Je teda možné nájsť v dnešnom svete, ktorý tlačí na výkon, zdravú vyváženosť pracovného a rodinného života? Ako na to? Čo je pri budovaní prosperujúceho rodinného a pracovného prostredia kľúčové?

Na tieto a mnohé ďalšie otázky budeme diskutovať na našom jesennom Family Clube s manželmi, ktorí spolu nielen pracujú a podnikajú (vedú reštauráciu vo Zvolene), ale aj vychovávajú ich päť detí. Sú bohatí na skúsenosti a ochotní hovoriť o nich, preto neváhajte a príďte na stretnutie s nimi. V prípade záujmu bude pre účastníkov prihlásených do pondelka 8.10. možnosť objednania obeda. Myslíme aj na Vaše deti, pre ktoré bude pripravený alternatívny program, aby ste si z diskusie mohli odniesť čo najviac. Prosíme Vás, prihláste sa tu.

Tešíme sa na stretnutie s Vami.

 

Prečo prísť na Family Club?

„Na Family Clube sa stretávame s rodinami, ktoré riešia podobné problémy, zažívajú tiež rôzne rodinné situácie – vieme sa teda vzájomne obohatiť a povzbudiť. Vždy prídu zaujímaví hostia, ktorí odovzdávajú svoje skúsenosti ďalej. Je to čas na budovanie našej rodiny. A deti si tiež vytvárajú vzťahy s ďalšími deťmi. Family Club je mnohokrát inšpiráciou do ďalších dní.“ (Z.)

„Family club je príjemne a užitočne strávený čas, ktorý okrem možnosti vypočuť si prednášky na rôzne témy, ponúka možnosť zastaviť sa, zamyslieť sa, inšpirovať sa, pozdieľať sa a vymeniť skúsenosti.“ (L.)

Pre mňa je Family Club príjemne strávený čas s deťmi a priateľmi ale aj ľuďmi, s ktorými by som sa asi tak ľahko nestretla len tak niekde na dvore. Tiež mi/nám dáva priestor na udržiavanie a získavanie kontaktov, ale aj budovanie vzťahov medzi deťmi. Ponúka tiež príležitosti na sebarealizáciu (pri príprave podujatia, programe pre deti, …).“ (Z.)

 

Posted in Nezaradené.