Letná, „rozlúčková“ grilovačka

grill-931878_1920Tak! A sme tu opäť s pozvánkou na Family Outdoor. Rezervujte si, prosím 19. august 2018, ŠportBar Brehy, od 16,00 hod.

Hoci teploty vonku v čase písania tohto pozvania tomu ani trochu nenasvedčujú, leto a hlavne prázdniny sa pomaly končia. Family Outdoor, na ktorý Vás teraz pozývame, bude preto posledný v tejto sezóne. Neváhajte teda, prineste seba, svoju rodinu, priateľov, dobroty na grilovanie a chuť (alebo skôr potrebu?) „vypnúť“ na ihrisko na Brehoch a vychutnajte si našu spoločnú rodinnú grilovačku. Tak ako obvykle, nápoje a iné drobné občerstvenie bude možné si zakúpiť v prevádzke ŠportBar Brehy. Deti budú mať k dispozícii detské ihrisko, trampolínu, lopty, … čo viac si priať?

Budeme radi, ak nám o svojej plánovanej účasti dáte vedieť vyplnením formuláru. Vaša spätná väzba je pre nás veľkou pomocou.

Ak by ste chceli ľutovať, že s odchodom leta skončia aj podujatia pre rodiny, nerobte to, prosím. Radšej sledujte stránku, aby Vám neunikli informácie o plánovanom jesennom Family Clube.

Posted in Nezaradené.