Škola volá!

geometry-1023846_192024. marec 2019, 10, 30, Pastoračné centrum, Nová Baňa

Pýtate sa Aká škola? Veď školský rok je v plnom prúde? Áno, máte pravdu. A my to vieme. Ale pre mnohých je teraz ten čas, kedy čaká ich ratolesti, ešte včera malé voňavučké bábätká, zápis do prvého ročníka. A to je už veru čosi! Ak Vás náhodou táto milá udalosť, z ktorej určite netreba mať strach ani zbytočný stres, nečaká tento apríl, nebojte sa, o nič neprichádzate. Sú skrátka životné situácie, ktoré si na Vás počkajú. Pekne potichu. A isto.

Alebo patríte nebodaj k tej skupine skúsených rodičov, ktorí už nejaký ten rok, dva alebo deväť fungujú v zabehanej rutine školského života? Veríme, že aj pre Vás môže byť stretnutie s našimi hosťami na marcovom Family Clube obohatením. Pozvali sme medzi seba manželov a učiteľov, rodičov a starých rodičov – a to všetko iba v dvoch osobách 🙂 Sľúbili, že sa s nami radi podelia o svoje skúsenosti z učiteľskej praxe a odpovedia aj na naše otázky. Hovoriť budú o škole ale aj o výchove, o žiakoch ale aj o rodičoch. O príprave na školu ale aj o pokojnom školskom živote. Koniec koncov aj oni sami si prešli všetkými týmito „štádiami“ – ako žiaci, rodičia, učitelia.

Tak, ako je zvykom, po stretnutí bude možnosť zúčastniť sa spoločného obeda a aby ste z programu mali čo najviac, o Vaše deti sa postarajú dobrovoľníci s detským programom. Vaše prihlásenie tu nám však veľmi uľahčí organizáciu celého podujatia. Tešíme sa na Vás a nezabudnite pozvať aj Vašich známych!

image by Gerd Altmann, pixabay

Posted in Nezaradené.